“The Lost City” vjen në Cineplexx me eventin ‘Action Night’ ku do të ketë shumë shpërblime

22 Mars, 2022 - 3:10 pm

Njëri nga filmat e shumëpritur, The Lost City arrin në Cineplexx më 24 mars, me eventin Action Night ku do të ketë shumë shpërblime.

Super-aksioni The Lost City arrin në Cineplexx këtë javë! Kinemaja më e madhe në vend Cineplexx, për këtë film, do të organizojë eventin Action Night, ku do të ketë shumë shpërblime. Ky event do te mbahet ne të dy kinematë, në Prishtinë dhe në Prizren, më 24 mars, duke filluar nga ora 18:00.

Filmi flet për një shkrimtare e cila shkruan për aventura në vendet ekzotike ku në to paraqitet modeli i bukur Alan gjithashtu dhe në kopertinën e romaneve të saj. Ndërsa ata janë ne turne për promovimin e librit të ri, Loretta rrëmbehet nga një miliarder i çuditshëm, i cili shpreson se ajo mund ta çojë atë në një thesar të humbur në vendin e lashtë nga libri i saj i fundit. I vendosur për të provuar se mund të jetë një hero në jetën reale dhe jo vetëm në faqet e librave të saj, Alan niset për ta shpëtuar atë. Aktorët kryesore në këtë aksion/komedi janë Sandra Bullock, Channing Tatum, Daniel Radcliffe dhe Brad Pitt.

Gjatë eventit do të dhurohen shpërblime të ndryshme në të dy kinematë.

Në kinemanë në Prishtinë do të dhurohen:

5x Anëtarësi 1 vjeçare nga Fivestar Fitness

3x Anëtarësi 1 vjeçare me 50 fishekë nga Reload Shooting Range

2x Syze Ray-Ban dhe Vogue nga Optika Simon

3x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga Hugo

3x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga Timberland

3x Parfuma Diesel nga EBC Cosmetics

3x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga Springfield

3x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga Sportina

2x Gift Cards në vlerë prej 75€ nga GEOX

3x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga Replay

Ndërsa në kinemanë në Prizren do të dhurohen:

5x Anëtarësi 1 vjeçare nga Fivestar Fitness
3x Anëtarësi 1 vjeçare me 50 fishekë nga Reload Shooting Range
10x Parfuma nga Oriflame
3x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga AZTECH electronics
3x Gift Cards në vlerë prej 50€ nga Dardania SPORT
Përveç shpërblimeve do te ketë edhe muzikë me DJ

Për më tepër informata rreth orareve vizitoni webfaqen e  Cineplexx  , ndërsa biletat mund t’i bleni përmes aplikacionit Cineplexx KS  apo direkt në kinema prej orës 15:00. /KultPlus.com

Të ngjajshme