‘Ticket to Paradise’, filmi që bashkoi pas 20 vitesh George Clooney dhe Julia Roberts

4 Korrik, 2022 - 11:53 am

Pas afro 20 vitesh George Clooney dhe Julie Roberts do të shihen sërish bashkë në një komedi romantike që mban titullin “Ticket to Paradise’’.

Filmi është nën regjinë e Ol Parket dhe mezi po pritet nga fansat dhe adhuruesit e të dy aktorëve.

Aktorët do të interpretojnë një çift të divorcuar i cili udhëton për në Bali për të takuar vajzën e tyre.

Dy yjet hollivudian krijuan miqësi në vitin 2001, ku u shfaqën për herë parë në ‘’Ocean’s Eleven’.

“Ticket to Paradise” lansohet nëpër kinema më 21 tetor 2022. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme