‘Once Upon A Time In Venice’, premierë në Kino ABC

4 Gusht, 2017 - 3:40 pm

Premiera e radhës që do të shfaqet në ekranin e madh të Kinemasë ABC, është premiera e filmit “Once Upon A Time In Venice”. Në rolet kryesore të filmit janë aktorët Bruce Villis, Jason Momoa dhe John Goodman, përcjellë KultPlus.

Premiera shfaqet nga data 5 gusht, çdo natë në terminin e orës 19:00.

Filmi aksion, komedi, triller, vjen me regji të Marc Cullen, flet për Steve Ford (Bruce Willis) i cili është një hetues privat i fshehur, por jo jashtë L.A, bota profesionale dhe personale e te cilit përplasen pasi qeni i tij i dashur Buddy është vjedhur nga një bandë famëkeqe. Një seri rrethanash të çmendura e gjejnë atë duke bërë ofertën e bandës, ndërkohë që ndiqen nga dy vëllezërit vendas hakmarrës, peshkaqenë të huave dhe disa karaktere të tjerë në hije. Ata thonë se një qen është miku më i mirë i njeriut dhe Steve tregon se sa larg do të shkojë një njeri për t’u ribashkuar me të.

Në rolet kryesore luajnë: Bruce Willis, Jason Momoa, John Goodman, Famke Janssen, Adam Goldberg, etj. / KultPlus.com

Të ngjajshme