займ на карту онлайн потребительский кредит

Vdiq aktori i njohur amerikan Forster në moshën 78-vjeçare

12 Tetor, 2019 - 1:30 pm

Robert Forster, aktori i njohur amerikan ka vdekur në moshën 78-vjeçare.

Aktori ishte nominuar për Oscar për rolin e tij në filmin Jackie Brown.

Publicisti Kathie Berlin ka thënë se Fosteri vdiq nga kanceri në tru.

Ai ishte në shtëpinë e tij në Los Angelos, i rrethuar nga familja e tij, përfshirë 4 fëmijët dhe partneren e tij Denise Grayson. /KultPlus.com

Të ngjajshme