Vdiq në moshën 20-vjeçare aktori Cameron Boyce

8 Korrik, 2019 - 12:06 am

Boyce njihej si një ndër aktorët më të dashur, ka vdekur në moshën 20-vjeçare, aktori i njohur i Disney Channel, Cameron Boyce.

Një zëdhënës i Disney Channel e konfirmoi vdekjen e aktorit për CNN. Aktori i ndjerë njihet për rolin e tij në “Jessie”, storie rreth një vajze të re, që punonte si dado për një familje të pasur, kur u zhvendos në qytetin e New York-ut. Boyce ishte një nga fëmijët për të cilët ajo u përkujdes. Disney Channel i shprehu ngushëllime familjes, duke e kujtuar atë si një djalë shumë të talentuar dhe të sjellshëm. Boyce u lind dhe u rrit në Los Angeles./21Media/KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme