Zbulohet fotografia e parë e aktorëve të Supermanit

22 Shkurt, 2024 - 10:30 pm

Fotoja e parë e aktorëve të Supermanit erdhi, dhe është nga tabela e lexuar e filmit!

Fotoja paraqet David Corenswet, i cili luan rolin e Supermanit, si dhe Rachel Brosnahan e cila luan si Lois Lane. Nicholas Hoult mund të shihet në sfondin e fotos me një kokë të rruar si Lex Luthor.

Gjithashtu në foton e re janë Nathan Fillon që luan Guy Gardnerin, Isabela Mercad në rolin e Hawkgirl, Edi Gathegi si Mister Terrific, Anthony Carrigan që e luan rolin e Metamorphos, Skyler Gisondo në rolin e  Jimmy Olsen dhe shkrimtari-regjisori James Gunn, ndër të tjera./KultPlus.com

Të ngjajshme