30 dhjetor 1992: Tri figura të rëndësishme në një fotografi (FOTO)

9 Prill, 2018 - 2:30 pm

Fotografi e rrallë e tri figurave më të rëndësishme të Kosovës.

KultPlus ju sjellë këtë fotografi në të cilën shihen së bashku tri figura të mëdha të popullit shqiptar: Anton Çeta, Ibrahim Rugova dhe Zekirja Cana, 30 dhjetor 1992./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme