Bella dhe Gigi Hadid si asnjëherë më parë, ndryshojnë pamjen e tyre

28 Qershor, 2022 - 4:00 pm

Të gjithë sytë në provat për shfaqjen e Marc Jacobs ishin te motrat Bella dhe Gigi Hadid, derisa ato u dokën sikurse asnjëherë më parë me kokat gjysmë të rruara. /KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme