Borë në Brod e Brezovicë, publikohen pamje

11 Nëntor, 2023 - 11:30 am

Brodi dhe Brezovica janë mbuluar mëngjesin e sotëm nga bora.

Pamjet janë publikuar në rrjete sociale, njëra nga Meteo Ballkan e tjetra nga faqja Brezovica.

“Zbardhet Brodi përsëti 😍❄❄”, thuhet në postimin e Meteo Ballkan. / KultPlus.com

Të ngjajshme