‘Fjetja e Shën Marisë’ para dhe pas restaurimit

8 Tetor, 2017 - 10:13 am

Fotografia është marrë nga faqja zyrtare e kryeministrit shqiptar Edi Rama./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme