Fotografi nga koncerti i parë dhe i fundit i Vaçe Zelës në Prishtinë (FOTO)

11 Mars, 2018 - 8:15 pm

Po sjellim një fotografi të rrallë nga koncerti i parë dhe i fundit i të madhes Vaçe Zela në Prishtinë, në vitin 1979. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme