Rastet që kanë shokuar botën (FOTO)

12 Prill, 2020 - 11:59 am

Bota është përballur gjithmonë me situata të vështira dhe momente që zor se mund të harrohen.

Emigracioni, shpërthimet bërthamore, sulmet, epidemitë kanë qenë shkaktarët kryesorë të humbjeve të jetëve në masë. Por, vendet e varfra janë përballur edhe me urinë e tejskajshme, e cila ka shkaktuar shumë viktima.

Më poshtë po ju sjellim disa nga fotot që kanë lënë gjurmë në histori dhe kurrë nuk do të harrohen. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme