Rita Ora ndan fotografi para koncertit në Tiranë: Ky udhëtim ka qenë i jashtëzakonshëm (FOTO)

6 Shtator, 2022 - 7:57 pm

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora, do të mbajë sot koncert në Tiranë, shkruan KultPlus.

Koncerti fillon nga ora 20:00 në sheshin “Skënderbej” në Tiranë, ku pritet që të performojnë vetëm vajza nga Kosova e Shqipëria.

Ora ka ndarë edhe disa fotografi të bukura pak para koncertit që nis sonte në orën 20:00.

“Është ‘SHOW DAY’. Ky udhëtim ka qenë i jashtëzakonshëm dhe mezi po pres sonte! Sigurohuni që të arrini në Sheshin Skënderbej herët për të parë formacionin e artisteve të mrekullueshme që performojnë sonte! Shihemi më vonë”, ka shkruar Ora. / KultPlus.com

Të ngjajshme