Rita Ora për pushime në Jamaica

29 Korrik, 2017 - 10:54 am

Jo vetëm në skenë dhe videoklipe, Rita Ora duket e mrekullueshme edhe në fotografitë që po i shpërndanë nga pushimet e saj në Jamaica. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme