4-vjeçarja nga Brazili pastron oqeanet nga plastika

25 Korrik, 2021 - 10:27 am

Nina Gomes nuk është aktiviste e zakonshme mjedisore.

Me syze rozë, dhe vetëm 4 vjeçe, ajo mbledh me babanë e saj mbeturina nga uji përgjatë plazheve të Rio-de-Zhanejros, në Brazil. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme