Al Trade Center, 20 vjetori sjell 20% zbritje

26 Korrik, 2019 - 2:30 pm

Kompania udhëheqëse e ndërtimit dhe tregtisë me material ndërtimor, e njohur për shërbimet e saja profesionale dhe me cilësi të lartë feston 20 vjetorin e themelimit. Gjatë këtyre 20 viteve ne punuam me përkushtim për të sjellur tek ju mundësi të reja të jetesës me stile ndërkombëtare.

Ky 20 vjetor është dhurata jonë për ju. Duke filluar nga data 1 deri me 20 Gusht, pra gjatë 20 ditëve përfitoni nga mundësia për të vënë bazat për një jetë të sigurtë duke blerë banesë në kompleksin Linda Premium Residencë me 20% me lirë, kompleks ky që po konsiderohet edhe ajkë arkitektonike.

Ky kompleks ofron të gjitha kushtet bashkëkohore për një jetë komode, të qetë dhe të sigurtë në kryeqytetin tonë. Në Linda Premium Residencë ofrohet:

–Hapësira të gjelbërta si dhe kënde të lojërave për fëmijë

– Izolim i jashtëm me lesh guri dhe fasadë ventiluese

– Ndarja në mes të banesave me dy mure dhe izolim akustik

– Dritare nga PVC me profil 93mm,8 fusha termike me 3 xhama termoizolues katër-stinor

– Dyer të blinduara dhe dyer të brendshme CPL

– Dysheme parketi dhe pllaka qeramike

– Sistem Geberit i instaluar ne çdo banjo

– Në çdo banesë ka të inkorporuar dy sisteme të ngrohjes qendrore:

lokal me energji elektrike dhe atë të ngrohjes nga Termokosi

– Sistem të plotë menaxhimi, mirëmbajtjeje me shtëpiak të dedikuar.

– Sistemi smart home/ shtëpi e mençur

– Sistemi i sigurisë kundër zjarrit

– Kopsht për fëmijë.

– Supermarket dhe restaurant.

– Mjeku i lagjes dhe barnatore.

– Qendër fitnesi me SPA, pishinë të mbyllur dhe sauna.

– Ambiente për rekreacion të banorëve dhe hapësira të dedikuara për komunitetin.

– Parking të jashtëm dhe nëntokësor.

Ky kompleks ka për qëllim të ju drejtoj drejt një jetese të shëndetshme, për shkak të vendndodhjes ju keni përparësi të përjetoni një pamje që keni qenë në kërkim të saj, me terracat e mëdha dhe ballkonet Linda Premium Residencë ju ofron ambient të përshtatshëm për evente të ndryshme apo çlodhje.

Koha kalon shpejtë, shfrytëzoje rastin dhe përfito nga kjo ofertë.

Kontaktoni për më shumë detaje Linda Premium Residence: 0800 77 770 (pa pagesë), +383(0)44 976 777, +383(0)49 777 127, +383(0)49 318 676. +383(0)49 240 248. [email protected] altradecenter.com

Të fundit

Të ngjajshme