‘Bad News Eagles’ vazhdojnë sot aventurën e tyre të radhës

26 Maj, 2022 - 12:58 pm

Ekipi shqiptar që tanimë ka marrë një famë të madhe pas paraqitjes në garën e fundit në CS:GO, është ftuar për të marrë pjesë direkt në çerekfinale të turneut tjetër “Pinnacle CUP”, shkruan KultPlus.

Ndeshja e tyre e parë do të luhet sot me fillim nga ora 16:00 në formatin me tre lojë (Bo3), për të vazhduar më pas në gjysmëfinale.

Në rast se e fiton këtë ndeshje, në gjysmëfinale bNe do të takohet me fituesin e ndeshjes SKADE kundër EternalFire.

Pinnacle Cup IV është një turne evropian online i organizuar nga Relog Media dhe do të luhet për shumën 100 mijë dollarë. /KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme