Bebe Rexha vallëzon nën ritmin e këngës ‘Bang’, reagon Ora: Të dua Bebe, gjithmonë

24 Shkurt, 2021 - 4:53 pm

Këngëtaret shqiptare që tashmë kanë prekur edhe majat botërore nuk hezitojnë që të shfaqin përkrahjen kundrejt njëra tjetrës. Kështu ka bërë dhe Bebe Rexha me këngën e fundit të Rita Orës, shkruan KultPlus.

Rexha në Instagram ka publikuar një video ku shihet se ajo vallëzon me këngën “Bang” nga Rita Ora.

Por, kjo video nuk ka kaluar pa u parë dhe pa marrë reagimin e vetë këngëtares Ora. Kjo e fundit i ka shprehur mirënjohjen Bebe Rexhës.

“Të dua Bebe Rexha, gjithmonë”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë se si Rita Ora, ashtu edhe Bebe Rexha janë duke punuar rreth albumeve të reja muzikore./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme