Dua Lipa për bregdetin shqiptar: Vendi më i ëndërruar në botë, nuk dua të largohem kurrë

1 Gusht, 2021 - 8:01 pm

Këngëtarja shqiptare më famë botërore, Dua Lipa, është duke shijuar pushimet në bregdetin shqiptar së bashku me familje, përcjellë KultPlus.

Dua është mjaftë aktive në rrjete sociale, ku vazhdimisht publikon fotografi e video nga jeta e saj e përditshme. Së fundmi, ajo ka treguar se në Shqipëri po qëndron në hotelin ‘Kep Merli’.

Ajo në InstaStory ka publikuar disa fotografi me mbishkrimin: “Vendi më i ëndërruar në botë, kalova çdo ditë këtu në bregdetin e Shqipërisë dhe unë kurrë nuk dua të largohem”. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme