Dua Lipa vazhdon të përçoj emocione për pavarësinë e Kosovës, ajo përkujton kohën kur ishte në ‘Sunny Hill’ (VIDEO)

17 Shkurt, 2021 - 5:23 pm

Këngëtarja shqiptare që tashmë ka arritur të ketë një famë botërore, Dua Lipa, në 13-të vjetorin e pavarësisë së Kosovës krahas urimit të bërë që mëngjes të kësaj dite, ajo ka vazhduar të përcjellë emocionet e saja për këtë ditë, shkruan KultPlus.

Në një postim në Instagram Story, këngëtarja ka ndarë me ndjekësit e saj një video të shpërndarë nga nëna e saj, ku Lipa është duke vallëzuar me flamurin kombëtarë dhe nën tingujt e ‘Shotës’, ne Sunny Hill Festival.

“KOSOVE URIME PAVARSIA!!”, është mbishkrimi që përcjellë videon e postuar nga nëna e Dua Lipës.

Kujtojmë se Dua Lipa përmes një fotografie të punuar me flamurin e Kosovës, ka përcjellur urimet e saj për 13-të vjetorin e pavarësisë së Kosovës./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme