Dua Lipa vishet kuq e zi në Jingle Ball 2022

3 Dhjetor, 2022 - 2:24 pm

Dua Lipa, Bebe Rexha dhe Paris Hilton tërhoqën më së shumti vëmendje në tepihun e kuq të ngjarjes vjetore Jingle Ballin të KIIS FM, i cili u prezantua nga Capital One dhe u mbajt në Forumin Kia në Inglewood të premten mbrëma.

Lipa e cila së fundi përfundoi turneun e saj “Future Nostalgia” me një koncert madhështor në Tiranë për nder të 28 Nëntorit – Ditës së Pavarësisë, goditi tapetin e kuq me veshje lëkure me ngjyrat kuq e zi.

Daily Mail shkruan të shtunën se fituesja e disa çmimeve Grammy, 27 vjeçe, ekspozoi në mënyrën më të mirë format e saj perfektë, me fustanin me të cilin zgjodhi të paraqitej në këtë ngjarje.

Aty morën pjesë edhe dy shqiptaret e tjera të famshme, Bebe Rexha e Ava Max./KultPlus.com

Dua Lipa arrives at iHeartRadio Jingle Ball on Friday, Dec. 2, 2022, at the Kia Forum in Los Angeles. (Photo by Richard Shootwell/Invision/AP)

Të fundit

Të ngjajshme