Vera Ora: Ju këshilloj të gjithëve që të vaksinoheni (VIDEO)

21 Shtator, 2021 - 2:44 pm

Vera Ora, nëna e këngëtares shqiptare me famë botërore e cila tash e sa kohë ushtron profesionin e psikiatres dhe si avokuese e shëndetit mendor, u ka bërë thirrje të gjithë qytetarëve të Kosovës që të marrin vaksinën AntiCovid, përcjell KultPlus.

Ora, përmes një videoje të publikuar nga Ministria e Shëndetësisë ka bërë thirrje për vaksinim, duke pohuar se vaksina i plotëson të gjitha standardet për cilësin, efikasitetin dhe sigurinë.

Unë jam vaksinuar sepse vaksina ka plotësuar të gjitha standardet për cilësinë, efikasitetin dhe sigurinë. Prandaj ju këshilloj të gjithëve që të vaksinoheni”, ka thënë Ora. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme