займ на карту онлайн потребительский кредит

Futbollisti i njohur italian Paolo Maldini del pozitiv në testin për koronavirus

21 Mars, 2020 - 10:30 pm

Legjenda e klubit Italian A.C Milan Paolo Maldini është konfirmuar se bart virusin Covid-19, shkruan KultPlus.

Ish-mbrojtësi i Milanit ka dalë pozitiv bashkë me të birin Daniel, dhe tani ata do të qëndrojnë në karantinë. Kështu ka njoftuar sot klubi i Milanit.

Megjithëse ishin të izoluar babë dhe bir u infektuan, ndërsa tani ata do ta vazhdojnë izolimin derisa të pastrohen nga virusi i rrezikshëm. /KultPlus.com

Të ngjajshme