Gjergj Kaçinari: Nuk më pëlqen të këndoj shqip

23 Tetor, 2019 - 3:00 pm

Gjergj Kacinari nuk ka nguruar aspak të shprehet se nuk i pëlqen gjuha shqipe për të kënduar, ndaj, këngët i ka të gjitha në anglisht.

I pyetur nëse do të merrt pjesë në festival, dhe a e synon fitoren, ai ju përgjigj duke thënë se nuk këndon shqip se nuk i pëlqen ndaj dhe pjesëmarrja në festival, është e pamundur për të. /KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme