I dashuri i Dua Lipës habit me veshjen e çuditshme

12 Tetor, 2019 - 9:30 pm

I dashuri i këngëtares me origjinë shqiptare Dua Lipa ka habitur  me stilin e tij të të veshurit. Në të gjitha daljet e tij në publik ai nuk mund të shmangë komentet  nga mediat e huaja.

Këtë herë Anwar Hadid është fotografuar në New York duke shëtitur me Duan,  i veshur me një atlete të ndryshme nga tjera.

Por duket se nuk ka përfunduar me kaq pasi, Anwar ka veshur gjithashtu dy çorape të ndryshme. Ai është i njohur si muzikant dhe gjithashtu si vëllai i dy supermodeleve Gigi dhe Bella Hadid./Opinion.al/ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme