Joe Biden: Këngët e Andrea Bocellit më ndihmuan të kapërcej dhimbjen e humbjes së djalit tim

1 Shkurt, 2024 - 10:45 pm

 Jam një fans i madh i Andrea Bocellit. Unë dhe gruaja ime Jill patëm nderin ta presim atë, deklaroi Joe Biden në ‘Mëngjesin e Lutjeve’ në Capitol Hill pas performancës së artistit italian.

Presidenti kujtoi se një nga këngët e tij, ‘Fall on me’, ndihmoi familjen e tij të kapërcejë dhimbjen e vdekjes së djalit të tyre Beau.

Presidenti recitoi gjithashtu dy vargje të pjesëssë tij të preferuar./KultPlus.com

Të ngjajshme