займ на карту онлайн потребительский кредит

Albin Kurti për Leze Qenën: Një jetë kushtuar artit, është një jetë kushtuar publikut

25 Mars, 2020 - 4:57 pm

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka shprehur ngushëllimin e tij për humbjen e aktorës së madhe, Leze Qena, shkruan KultPlus.com

Kryeministri Kurti, përmes një statusi në Facebook ka shprehur vlerësimin e tij për aktivitetin artistik të aktores Qena si dhe njëkohësisht ka shprehur indinjatën për humbjen e saj.

Gjatë gjithë ditës edhe personalitetet tjera nga fusha e kulturës e politikës kanë shprehur ngushëllimet për humbjen e aktores Qena e cila vdiç sot. /KultPlus.com

Të ngjajshme