Live nga Gjermania – Studentja kosovare tregon për përvojen e saj gjatë studimeve Master në Gjermani

14 Tetor, 2020 - 8:58 pm

Kolegji Universum si lider dhe model i mundësive reale për studime jashtë vendit, organizon sesion informues online me studenten direkt nga Gjermania, për të gjithë studentët e interesuar për programin e diplomës së dyfishtë gjermane në Ludwigshafen University në Gjermani.

Sesioni informues me studenten e Kolegjit Universum Fatlinda Sheremetaj live nga Gjermania do të mbahet neser me 15 Tetor nga ora 14:00 live në faqen zyrtare të Kolegjit Universum. Kliko këtu https://www.facebook.com/universumcollege/

A e dini se? Kolegji Universum ka transformuar jetën e 297 studentëve përmes studimeve në 114 universitete në 26 shtete të Evropës dhe Turqisë.

Kyqu me ne, dhe pyetni direkt Fatlinden për përvojën e saj, ecurinë e aplikimit dhe sfidave në kohë pandemie apo cfaredo që juve i’u intereson rreth studimeve master me diplomë të dyfishtë gjermane.

Për info shtese kontakto [email protected], 044 144 062 apo na ndiqni në rrjete sociale në facebook & instagram.  

(Shkrim i sponsorisuar nga Universum)

Të fundit

Të ngjajshme