Meghan Markle nuk do ta shoqërojë Princin Harry në vizitën e tij në Pallatin Mbretëror

30 Janar, 2021 - 12:21 pm

Dukesha Meghan Markle thuhet se nuk do ta shoqërojë bashkëshortin e saj, Princin Harry në vizitën që ai do të zhvilloj në familjen e tij, në fillim të verës.

Princ Harry raportohet se do ta vizitoj familjen mbretërore për herë të parë që kur çifti u larguan nga Pallati Mbretëror për të krijuar jetën të vetëm në SHBA, kanë deklaruar për Daily Mail burime të afërta me çiftin.

Harry sipas të gjithave gjasave do të vizitoj të afërmit e tij pa qenë i shoqëruar madje as nga biri i tij, Archie.

Sipas burimeve, vendimi i Meghan për të mos e vizituar familjen e bashkëshortit të saj janë personale dhe praktike.

Çifti ishte paraparë që këtë verë të ndiqnin së bashku disa prej ngjarjeve më të rëndësishme të familjes mbretërore siç janë ditëlindja e 100-të e Princit Philip dhe po ashtu ditëlindja e 95-të e mbretëreshës Elisabeth. /koha/ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme