Mehaj: Xhaka dhe Shaqiri, gjithë kombi krenar me karakterin tuaj luftarak

2 Dhjetor, 2022 - 11:20 pm

Zvicra ka eliminuar Serbinë nga Kampionatin Botëror “Katar 2022”, shkruan KultPlus.

Për këtë ka reaguar edhe Ministri i Mbrojtjes, Armend Mehaj, i cili ka thënë se “Ushtarët” tanë në formacion të Zvicrës.

Postimi i plotë:

“Ushtarët” tanë në formacion të Zvicrës!

Fitorja e Zvicrës është fitore e jona, prandaj le të festojmë të gjithë le të festojmë së bashku.
Sonte punën e kryen “ushtarët” tanë në formacion të Zvicrës.
Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri, gjithë kombi krenar me karakterin tuaj luftarak.
Fitoret ndaj Serbisë nuk do t’i ndalim!”, thuhet në postimin e tij. /KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme