Në pritje të medaljes së tretë, nesër është gara e xhudistes Loriana Kuka në Tokio 2020

28 Korrik, 2021 - 2:46 pm

Xhudistja Loriana Kuka, medaliste e bronztë e botës dhe Evropës, garon në kategorinë -78 kg, shkruan KultPlus.

Garat e xhudos nisin prej orës 04:00 me kohën tonë lokale, por Kuka raundin e parë e ka kaluar pa luftë dhe ajo nis garimin rreth orës 05:00. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme