Prezantohet Programi Familjar në kuadër të “Manifesta 14”

24 Gusht, 2022 - 11:15 pm

MKRS ka prezantuar Programin Familjar në kuadër të bienales Manifesta që nis këtë fundjavë!

Përgjatë çdo fundjave deri në fund të Manifesta 14 Prishtina, prindërit dhe fëmijët mund të shijojnë artin, krijimin, letërsinë e shumë më shumë!

Ngjarjet e para nga Programi Familjar do të mbahen më 27 dhe 28 gusht në Oaza, një hapësirë për komunitetin në Qendrën për Praktikë Rrëfyese.

Vizitoni KËTU për të parë programin dhe ejani me familjarët dhe miqtë tuaj këtë fundjavë! / KultPlus.com

Të ngjajshme