Rita Ora: Bashkohuni me mua të mbrojmë fëmijët në nevojë

20 Nëntor, 2019 - 8:46 pm

Këngëtarja e njohur kosovare, Rita Ora, në Ditën Botërore të Fëmijëve thotë se fëmijët nuk duhet të vriten, transmeton Klan Kosova, shkruan KultPlus.com

Këtë e bëri të ditur ajo me anë të një postimi në rrjetin social Facebook.

“Sot është Dita Botërore e Fëmijëve dhe jam krenare që jam bashkuar me UNICEF-in në Mbretërinë e Bashkuar për t’u bërë thirrje të gjithë liderëve t’i japin fund vdekjeve të fëmijëve !! Bashkohu me mua”, ka shkruar Ora.

Të fundit

Të ngjajshme