‘South Park’ rikthehet me episodin special me temë vaksinimin kundër COVID-19

20 Shkurt, 2021 - 2:30 pm

‘South Park’ do të rikthehet me një episod të veçantë muajin e ardhshëm.

Regjisorët Trey Parker dhe Matt Stone kanë deklaruar se po sjellin “Specialen e Vaksinimit” për admiruesit muaji tjetër. Sezoni i fundit i ‘South Park’ ishte në 2019-n.

Ndjekur nga episodi paraprak ‘Speciali i Pandemisë’, tash episodi i ri do të paraqesë qytetarët që tentojnë të sigurojnë vaksinat kundër COVID-19, shkruan NME.

Episodi i ri vjen pas konfirmimit për datën e premierës së sezonit të 24 të serive të animuara, i cili është shtyrë vitin e kaluar për shkak të pandemisë./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme