Sunny Hill Festival me njoftim të ri për biletat

1 Korrik, 2022 - 11:32 am

Sunny Hill Festival ka njoftuar se biletat kanë dalur tashmë në shitje.

Në njoftimin e organizatorëve thuhet se biletat e rregullta janë online tani dhe mund të filloni që tani për ti blerë.

Festivali do të mbahet me 4,5,6 dhe 7 gusht në Prishtinë.

Shumë artistë të huaj dhe vendor pritet të jenë pjesë e kësaj ngjarje të madhe artistike./ KultPlus.com

Të ngjajshme