Vera Ora uron Ritën për ditëlindje: Ke zemrën më të madhe sesa trupin

26 Nëntor, 2022 - 4:10 pm

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, sot feston ditëlindjen e 32-të, shkruan KultPlus.

E në këtë ditë special, një urim të veçantë e mori nga nëna e saj, Vera.

“Urime ditlindjen Rita pita me zemer me te madhe se sa krejt trupin qe e ke!
Te duam shume dashurija qe ke prej meje dhe tere familjes eshte qmimi ne i madh qe do te kesh tere jeten”, ka shkruar Vera Ora në Facebook./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme