Viti 1985, kur Donika Gërvalla interpretonte me flautë në Radio Symphony Orchestra Tirana (VIDEO)

6 Maj, 2021 - 9:47 pm

Donika Gërvalla, e cila është Zëvendës Kryeministre e Dytë dhe Ministre e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, njëkohësisht njihet edhe si një flautiste e zonja, shkruan KultPlus.

Ndërkaq, e njohur tashmë për publikun edhe si një flautiste e shkëlqyer, KultPlus ju sjell një video të vitit 1986, ku Gërvalla performonte me flautë.

Më poshtë gjeni videon e plotë. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme