Vjosa Osmani publikon fotografi me presidenten e Bashkimit Evropian Metsola: Mbështetja e saj vazhdon të jetë e pakursyer

17 Qershor, 2024 - 11:48 am

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, ka publikuar një fotografi me presidenten e Parlamentit Evropian, Roberta Metsola.

Osmani ka shkruar se Metsola është padyshim një ndër aleatet më të forta të popullit të Kosovës, dhe se mbështetja e saj vazhdon të jetë e pakursyer.

“Presidentja e Parlamentit Evropian, Roberta Metsola, është padyshim një ndër aleatet më të forta të popullit të Kosovës. Në rrugën tonë drejt Bashkimit Evropian, mbështetja e saj vazhdon të jetë e pakursyer!”, ka shkruar Osmani.

Të ngjajshme