Yuri Kim uron në shqip: Gëzuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri

24 Dhjetor, 2021 - 3:00 pm

Ambasadorja e SHBA në Shqipëri Yuri Kim ka uruar në shqip Krishtlindjet dhe Vitin e Ri.

Kim ka ndarë foto në rrjetet sociale nga atmosfera festive në ambasadë ku ka bashkangjitur urimin në shqip dhe anglisht.

“Gëzuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri! Wishing you and your family a wonderful Christmas and a Happy New Year”, shkruan Yuri Kim. /KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme