займ на карту онлайн потребительский кредит

Letra që Moikom Zeqo ia dërgoi Dritëro Agollit (FOTO)

16 Janar, 2021 - 12:58 pm

Përveç që i kishte bashkuar arti, Moikom Zeqo dhe Dritëro Agolli kishin edhe relacione të mira miqësie, shkruan KultPlus.

Vajza e shkrimtarit nga Menkulasi, Elona Agolli së fundmi ka shpërndarë letrën që i ka ardhur babait të saj nga artisti Moikom Zeqo.

Letra i përket datës 2 tetor të vitit 2002, teksa aty diskutohet për disa faqe librash.

KultPlus ua sjell të plotë tekstin e letrës bashkë me foton e saj origjinale:

2 tetor 2002
T.
I dashur Dritëro ,

Shkurtova faqen 7 dhe 8 – dhe bëra një shtesë ( shih në tekst) Gjithashtu bëra një shtesë të domosdoshme në faqen 11( shih serish në tekst ).

Faleminderit Mjeshtër! Amen!
Me respekt
Moikom Z / KultPlus.com

Të ngjajshme