займ на карту онлайн потребительский кредит

Ndue Ukaj boton librin ‘Mbretëria e ëndrrave’

16 Shkurt, 2021 - 9:56 pm

Është botuar libri më i ri, ‘Mbretëria e ëndrrave’, i autorit Ndue Ukaj, shkruan KultPlus.

Libri ‘Mbretëria e ëndrrave’ është mbretëri letrare ku s’ kanë pushtet të pushtetshmit e ku ëndrrat e njerëzve të lirë gjunjëzojnë edhe perandorët.

Nëpërmjet një postimi në Facebook Ukaj ka thënë se kjo vepër shënon një kapitull të ri në jetën e tij letrare.

“Ky libër i ri është një kapitull i ri në jetën time letrare dhe pres me padurim  vlerësimet e lexuesve”, ka shkruar ai.

Ky libër është botuar nga shtëpia botuese Onufri dhe gjendet po tek kjo librari në qytetin e Tiranës. Ndërkaq është bërë e ditur se shumë shpejt do të jetë i qasshëm edhe në platformat tjera online./ KultPlus.com

Të ngjajshme