“Nuk i dua thinjat”, libri më i ri i shkrimtarit Mehmet Myftiu

20 Gusht, 2018 - 7:10 pm

Shkrimtari disident shqiptar Mehmet Myftiu këtë të premte promovon librin e ri, shkruan KultPlus.

Libri titullohet “Nuk i dua thinjat” dhe është një libër me poezi të cilat autori i ka shkruar në moshën e rinisë.

Mehmet Myftiu, njeherit është edhe gjyshi i artistes së njohur Elina Duni, e cila edhe ka njoftuar për promovimin e librit të gjyshit.

“Gjyshi im 88 vjeçar Mehmet Myftiu, promovon të premten 24 gusht në orën 19:00 te restoranti “à la Santé” në Tiranë, librin me poezi të shkruara në moshën e rinisë. Jeni të mirëpritur!”, ka shkruar Duni në Facebook. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme