Publikohet programi i Javës së Albanologjisë

19 Qershor, 2021 - 2:48 pm

Është publikuar programi i Javës së Albanologjisë, e cila do të mbahet nga 21 qershori deri më 23 qershor të këtij viti.

Këshilli organizues përbëhet nga Hysen Matoshi, Lulëzim Lajçi, Fadil Grajçevci, Arbnora Dushi, Lumnije Kadriu, Naim Berisha dhe Memli Krasniqi.

Bashkangjitur gjeni linkun e programit të plotë. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme