Romani “Një fije shprese, një fije shkrepëse” promovohet nesër në Zürich

24 Tetor, 2023 - 8:59 pm

Nesër, më 25 tetor, do të zhvillohet një ngjarje e veçantë në Zürich, shkruan KultPlus.

Aty do të promovohet romani i Ag Apollonit, “Një fije shprese, një fije shkrepëse,” i përkthyer në gjuhën gjermane.

Ngjarja do të nisë në orën 18:00 dhe do të mbahet në Xanthippe Verlag, Zähringerstrasse 26, 8001 Zürich.

Ky është një mundësi e shkëlqyer për të njohur më shumë rreth këtij romanit dhe autorit të tij. /KultPlus.com

Të ngjajshme