Tri botime mbi subkulturat e Prishtinës, Shkupit dhe Tiranës nesër në Pallatin e Rinisë dhe Sporteve

29 Qershor, 2022 - 3:15 pm

Manifesta Biennial ka ftuar prishtinasit që të vijnë në Pallatin e Rinisë dhe Sporteve nesër për të festuar publikimin e tri botimeve mbi subkulturat e Prishtinës, Shkupit dhe Tiranës, shkruan KultPlus.

I gjithë ky botim është bërë në bashkëpunim me Termokiss.

Në orën 18:00 jemi me autorët e publikimeve dhe me muzikë prej Arif Muharremit, Eljesa Bekës dhe Genc Elezajt. /KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme