14 të lënduar në koncertin e Backstreet Boys

19 Gusht, 2018 - 5:40 pm

Të paktën 14 fansa të Backstreet Boys duke pritur që koncerti i grupit të fillonte, u plagosën nga shembja e një pjesë të skenës nga moti i keq.

Të lënduarit u trajtuan nga personeli i urgjencës dhe u dërguan në spitalet lokale, transmeton Indeksonline.

Raportet thonë se ata ishin duke pritur në një zonë të madhe të çadrës kur moti i keq shkaktoi mbylljen e tendës në kokat e tyre.

Anëtarët e BB Kevin Richardson dhe Nick Carter shkëmbyen tweet rreth përplasjes, duke thënë se ekipet e emergjencës po ndihmonin adhuruesit e tyre … dhe Kevin sapo informoi të gjithë se shfaqja është anuluar.

Të fundit

Të ngjajshme