Aktorja Cara Delevingne lanson këngën e saj të parë (VIDEO)

28 Korrik, 2017 - 11:58 am

Cara Delevingne, përveç modelimit dhe aktrimit, ka vendosur të merret edhe me muzikë, shkruan KultPlus.

24 vjeçarja britanike, Delevingne dje ka lansuar në YouTube, këngën saj të parë të titulluar ‘I Feel Everything’.

‘I Feel Everything’ është punuar nga këngëtari dhe producenti i njohur amerikan, Pharrell Williams dhe Luc Besson, regjisori i filmit ‘Valerian and the City of a Thousand Planets’, ku luan edhe Cara Delevingne, shkruan ‘Cosmopolitan’, përcjellë KultPlus.

Këngën e parë, Cara Delevingne e solli edhe me videoklip, dhe kjo është paraqitja e saj e parë si solo këngëtare.

Në videoklipin e ri, modelja, aktorja tashmë edhe këngëtarja, shfaqet mjaft e veçantë me stile të ndryshme të flokëve në të cilat nuk është parë më herët.

Për më shumë shikoni videoklipin e këngës ‘I Feel Everything’ nga Cara Delevingne. /KultPlus.com

Të ngjajshme