Alban Skenderaj dhe Capital T publikojnë këngën “Një natë”

28 Maj, 2022 - 5:29 pm

Alban Skenderaj dhe këngëtari Capital T kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të ri “Një natë”, shkruan KultPlus.

Në prag të sezonës verore, Skenderaj dhe Capital T kanë bashkuar forcat për të publikuar një këngë të re.

KultPlus iu sjell këngën e plotë më videoklip:

Të fundit

Të ngjajshme