Alban Skenderaj dhe Elgit Doda publikojnë këngën ‘Parajsa ime 2’

19 Qershor, 2021 - 10:49 pm

Alban Skenderaj dhe Elgit Doda, kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor, të titulluar ‘Parajsa ime 2’, shkruan KultPlus.

Artistët në rrjete sociale kanë njoftuar se kjo është pjesa e dytë e kësaj kënge, sepse pjesa e parë është lansuar me 10 qershor të vitit që kemi lënë pas.

Kënga është e shoqëruar me vidoklip dhe njëkohësisht është e titruar në gjuhën angleze./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme