Alban Skënderaj publikon këngën e re ‘Dalëngadalë’

18 Maj, 2022 - 7:30 pm

‘Dalëngadalë’ është titulli i këngës më të re të Alban Skënderajt, përcjell KultPlus.

Teksti i këngës është shkruar nga vetë Skenderaj, përderisa në video paraqitet ai dhe bashkëshortja e tij Miriam Cani.

KultPlus më poshtë ju sjell videon e këngës./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme